Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в Плосківському ліцеї протягом 27 вересня по 1 жовтня 2021 року практичним психологом ліцею Трищулою О.А. було організовано і проведено ряд цікавих і корисних заходів, зокрема:

12:50 30.09.2021

Оновлена їдальня та харчоблок ліцею

Літо цьогоріч дало можливість організувати якісне, смачне та головне безпечне харчування у нашому закладі освіти, створені комфортні умови для організації харчування дітей через модернізацію їдальні та покращення санітарного стану харчоблоку.

15:42 16.09.2021

Місячник "Увага! Діти на дорозі!"

У ліцеї розпочався місячник “Увага! Діти на дорозі!”. В рамках цього місячника в закладі проходять профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану. Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах.

11:22 14.09.2021

Всеукраїнський рейд "Урок"

9 вересня 2021 року спеціалістами відділу у справах дітей Полянської сільської ради проведено

11:22 14.09.2021

День пам'яті захисників України

29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. У День пам'яті захисників у ліцеї вшанували хвилиною мовчання пам'ять нашого воїна АТО Калабішку Олексія. Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам!

14:07 30.08.2021

Вітаємо наших волейболістів з перемогою !

16 червня 2021 року відбувся фінальний тур "Дитячої ліги" серед юнаків сезону 2020-2021, який проводився в м.Ужгород у спортивному комплексі "Юність". Вихованці Полосківського ліцею у віковій групі 2006-2007 рр.н. виграли з рахунком 2-0 та стали переможцями обласних змагань "Дитячої ліги" сезону 2020-2021. Вітаємо з перемогою!!!

13:27 17.06.2021

Відпочинок у таборі "Олімпія".

Літа кожна дитина чекає з нетерпінням, адже це час, коли можна по-справжньому відпочити і не думати про уроки. Табір «Олімпія»– одне із місць, де можна відпочити, змістовно провести час, взяти участь у цікавих конкурсах: інтелектуальних, спортивних, гумористичних, мистецьких, музичних тощо. Кожен день в таборі був насичений.З учнями проводилися різноманітні виховні заходи: бесіди, ігри, свята, квести, флеш-моби, майстер-класи, тощо . До Міжнародного дня захисту дітей була проведена цікава і пізнавальна зустріч з представниками пожежної частини, поліції та служб з надзвичайних ситуацій, конкурси малюнків на асфальті. Невід′ємною частиною табірного життя стала спортивно-масова робота.Протягом всієї табірної зміни для зміцнення здоров’я дітей вихователями проводилися спортивні заходи: ігри з використанням м'яча, скакалки, обручів, естафети, «Козацькі розваги». У день закриття табору «Олімпія» вихованці поділилися враженнями та відзначили, що цей період був цікавим, насиченим подіями та враженнями.

11:30 17.06.2021

Свято останнього дзвоника

Останній дзвоник — традиційне свято школярів, які закінчують навчання. Останній дзвінок підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами.

13:36 27.05.2021