Уроки для початкової школи

З 28 квітня, о 9:00 ранку в межах Всеукраїнської школи онлайн розпочинається трансляція уроків для початкової школи - відтепер проєкт покриває всі класи. На YouTube МОН можна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. Для зручності користувачів там працюють окремі списки відтворення. Тепер, зокрема, і для початкових класів: • 1 клас – bit.ly/USO1class • 2 клас – bit.ly/USO2class • 3 клас – bit.ly/USO3class • 4 клас – bit.ly/USO4class • 5 клас – bit.ly/USO5class • 6 клас –bit.ly/USO6class • 7 клас – bit.ly/USO7class • 8 клас – bit.ly/USO8class • 9 клас – bit.ly/USO9class • 10 клас – bit.ly/USO10class • 11 клас – bit.ly/USO11class

10:56 30.04.2020

Всеукраїнська школа онлайн

Проект «Всеукраїнська школа онлайн» стартує  6 квітня в Україні розпочнеться проект «Всеукраїнська школа онлайн», що розрахований для учнів з п’ятого по одинадцятий клас. Навчатися дистанційно школярі зможуть у Facebook та YouTube. Також уроки щоранку транслюватимуть українські телеканали. За кожним класом буде закріплений один або декілька телеканалів.

13:42 01.04.2020

Тиждень української мови

З 2 по 10 березня в нашій школі проходив Тиждень української мови та літератури, який підготували і провели вчителі української мови. Програма предметного тижня була цікава і насичена. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови. Найрізноманітніші заходи тривали упродовж тижня. Це і конкурси й виставки інформаційних матеріалів і концертні програми, і вікторини, а також цікаві уроки про скарби рідного слова, учні мали змогу написати диктант про красу рідного слова. Пройшов Конкурс на кращого читця поезії Т.Г.Шевченка.

15:04 10.03.2020

Міжнародна гра "Соняшник"

03 березня 2020 року відбулася Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник". Ця гра дає учням можливість продемострувати свої знання з української мови, історії України, загальної ерудиції. Цього року до гри було залучено учнів з 5-11 класів.

12:26 04.03.2020

Відкритий урок

3 березня 2020 року учителем фізичної культури Копосовичем І.І. проведено відкритий урок в 11 класі , який характеризується високою емоційністю та зацікавленістю учнів. Проведено майстер-клас на тему: «Елементи гімнастики».

11:46 04.03.2020

Відкриті уроки

26 лютого 2020р. у школі пройшли відкриті уроки. Наші педагоги Козар Т.М.,(2кл.) Гудачок Н.Г. (4кл.) Шипович Ю.Ю. (7-Акл.) продемонстрували колегам свій інноваційний досвід з реалізації методичних ідей та застосування методичних прийомів і методів навчання. Кожен урок був результативним та цікавим для учнів.

17:10 28.02.2020

Вшанування памяті Героїв Небесної Сотні

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого цієї події.

16:12 28.02.2020