Місячник "Увага! Діти на дорозі"

Протягом вересня у закладі проходив місячник безпеки руху «Увага! Діти на дорозі». Щоб нагадати дітям правила дорожнього руху призабуті за літній період, класні керівники провели першого вересня Єдиний урок з правил безпечної поведінки на дорозі. В рамках місячника в школі пройшли профілактичні заходи, тематичні години та практичні заняття з безпеки дорожнього руху .

14:47 07.10.2019

"Армія з народом"

В рамках національно-патріотичного виховання учні нашої школи відвідали Всеукраїнський патріотично-мистецький проект «Армія з народом».

11:40 22.05.2019

Тиждень Європи

День Європи –  свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні (з 2003 року щорічно) у третю суботу травня.

14:01 21.05.2019

І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")

У другий день гри  джури демонстрували вміння володіти  зброєю у       конкурсах « Стрільба  з пневматичної зброї», долали туристсько-спортивну смугу перешкод у конкурсі «Козацькими стежками», змагалися в перетягуванні линви, та конкурсі строю і пісні «Впоряд».

13:51 21.05.2019

День вишиванки

День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. В цей день всі охочі приходять на роботу або навчання у самому пізнаваному елементі українського костюма – у вишиванці. По всьому світу проводяться святкові ходи, акції та флешмоби в підтримку української культури.

13:46 21.05.2019

16 травня  в с. Поляна (урочище «Красний») розпочався  І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У конкурсних випробуваннях взяло участь 2 команди  нашої школи «Патріот» та «Нащадки козаків».

13:41 21.05.2019

Акція "Закарпаттю - чисте довкілля"

У рамках проведення акції  «Закарпаттю – чисте довкілля», 5 квітня 2019 року відбувся день санітарного прибирання, у якому взяли участь усі учасники навчально-виховного процесу

12:07 05.04.2019