В ліцеї відзначили День української писемності та мови

Дата: 09.11.2020 15:28

9 листопада в ліцеї відзначили День української писемності та мови. У програмі святкування було чимало цікавих заходів. Учні 8 – 11 класів демонстрували рівень знань української мови, долучившись до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. В 5-А класі вчитель української мови О.Д.Білей провела інтелектуальний конкурс «Мово українська, гордосте моя!».Цікавою була інформаційна хвилинка у 3 класі на тему «Із сивої глибини віків бере початок наша мова». Цього святкового дня також відбувся шкільний конкурс знавців рідної мови імені Петра Яцика, на якому учні, делеговані від класів ,зосереджено виконували завдання з української мови.