A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Плосківський ліцей Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області
Закарпатської області

Новини

Дата: від до Скинути

Куток з безпеки

      На період дії військового стану, введеного на території України згідно Указу Президента України від 24 лютого 2022 № 64/2022 «Про введення військового стану в Україні», у ліцеї створено куток безпеки під час військового стану для усіх учасників навчального процесу

13:57 13.04.2022

День Соборності України

    Україна – це краплина сонця на карті світу. Вона осяяна багатовіковими традиціями, піснями, історією. Наша земля наділена неоціненними скарбами та багатствами родючих земель та повноводних рік.

19:01 24.01.2022

Різдвяна коляда

Чи не найбільше українських звичаїв та традицій несе в собі одне з найбільших християнських свят - Різдво. Різдвяних свят охоче чекають і ретельно до них готуються і діти, і дорослі. Традиційне українське Різдво не обходиться без коляди. Ще десяток років тому діти бігали від хати до хати з колядою, прославляли народження Ісуса Христа та бажали господарям усіх гараздів. Сьогодні така традиція дещо змінилась і діти здебільшого колядують лише рідним та близьким родичам. Вже увійшло у традицію щороку збиратися у центрі Полянської ОТГ, вітати всіх з Різдвом та колядувати. Учні нашого ліцею також взяли участь у Різдвяній коляді, де привітали всіх жителів та гостів нашої громади з різдвяними святами та повіншували, щоб цей рік ми прожили у любові, злагоді, мирі і щоб ще не один раз ми так збиралися гуртом та колядували.

11:16 15.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора