Останній дзвінок

Дата: 01.06.2020 12:33

Дирекція школи та весь педагогічний колектив, щиро вітає усіх учнів із святом Останнього дзвоника та успішним закінченням ще одного непросторого шкільного року! У цьому році свято у нас особливе, дистанційне. Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на¬вчання. Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям. Випускникам бажаємо успішно скласти ЗНО і вступити до омріяних закладів вищої освіти! Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Велика подяка батькам, які всі ці роки були поруч з вами, зробили все можливе,щоб ви отримали освіту, були щасливі та здорові. Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовіддану працю, постійну самоосвіту, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Бажаємо усім нових успіхів, життєвих сил і натхнення!