Дата: 12.09.2023 20:53

Щоб  навчити цінувати власне здоров’я,виховувати в учнів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в ліцеї щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.  Не виключенням став і цей рік. Олімпійський тиждень тривав з 05 вересня по 13 вересня. До проведення   заходів долучилися не лише вчителі фізичної культури а й інші вчителі ліцею.

Протягом тижня   діти брали участь у змаганнях з  футболу та волейболу. Учні початкової школи взяли участь у «Веселих стартах». Проведено інформаційні хвилинки «Цікаві олімпійські факти». Учні змагалися  у спритності та витривалості. Усі  бажаючі мали можливість випробувати свої сили, спритність та витривалість.