Різдвяна коляда

Дата: 15.01.2022 11:16

Чи не найбільше українських звичаїв та традицій несе в собі одне з найбільших християнських свят - Різдво. Різдвяних свят охоче чекають і ретельно до них готуються і діти, і дорослі. Традиційне українське Різдво не обходиться без коляди. Ще десяток років тому діти бігали від хати до хати з колядою, прославляли народження Ісуса Христа та бажали господарям усіх гараздів. Сьогодні така традиція дещо змінилась і діти здебільшого колядують лише рідним та близьким родичам. Вже увійшло у традицію щороку збиратися у центрі Полянської ОТГ, вітати всіх з Різдвом та колядувати. Учні нашого ліцею також взяли участь у Різдвяній коляді, де привітали всіх жителів та гостів нашої громади з різдвяними святами та повіншували, щоб цей рік ми прожили у любові, злагоді, мирі і щоб ще не один раз ми так збиралися гуртом та колядували.