Дата: 29.05.2023 15:27

Основою для організації комплексної системи національно-патріотичного виховання учнівської молоді є Всеукраїнська військово-патріотична дитячо-юнацька гра «Сокіл» («Джура»).29 травня 2023 року розпочався І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Таборування відбувалося протягом 3 днів. І це не просто гра, це постійна навчально-виховна робота впродовж року, спільна робота учнів, педагогів, батьків, представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій. У першому етапі гри взяли участь дві команди нашого ліцею. Команда «Соколи» - середня вікова група та «Хоробре серце» - старша вікова група. Відповідно до програми були проведені такі змагання-конкурси:

1. Облаштування наметового містечка «Таборування».

2. Інтелектуальна гра-вікторина на знання історії України, козацтва та Збройних Сил України «Відун».

3. Надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник».

4. Конкурс «Розпалювання багаття».

5. Конкурс стройової підготовки «Впоряд».

6. Творчо-мистецький звіт «Ватра».

За підсумками всіх конкурсів перемогу здобули:

Старша вікова категорія:  ІІ місце – рій «Хоробре серце».

Середня вікова категорія: І місце – рій «Соколи».

У кожному з конкурсів окремо було визначено переможця. Ця гра об’єднала і загартувала наших дітей, сформувала в них активну громадянську позицію та готовність до захисту рідної землі, а крім того, допомогла набути навичок, необхідних для життя в умовах воєнного стану. А попереду – виступ наших переможців рою «Соколи» на ІІ (обласному) етапі.