19 тиждень

Дата: 25.03.2019 14:46

Темою 19 тижня є «Свійські тварини». На цьому тижні розширили  та поглибили знання дітей про тварин, їхню поведінку, харчування. Ознайомили дітей з правилами безпечної поведінки з домашніми улюбленцями, особливостями догляду. Виховували  гуманне ставлення до тварин, чуйність, відповідальність. На кінець тижня учні вміли розрізняти дикі та свійські тварини,описувати тварину, а також краще розуміти поведінку тварин.

Одним з цікавих завдань для учнів було ліплення тваринок з пластиліну, де розвивається моторика рук. Для закріплення теми була проведена групова робота, де учні описували свійську тваринку, після чого розповідали про неї