Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2023 14:44

День захисту дітей – міжнародне свято, яке відзначається 1 червня. Це свято створене з метою нагадати дорослим, що діти – це самостійні особистості зі своїми страхами і проблемами. Всі вони потребують підтримки та захисту . І сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв’язку з ескалацією насильства, бойових дій на території областей нашої держави. Вчителями та учнями нашого ліцею був організований відпочинок на природі. Цього дня тривала атмосфера свята та радості і, дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє і що вже наступного року українські діти зустрічатимуть свято не в підвалах під обстрілами, а у мирній та вільній країні!