Уроки пам'яті до Дня голодомору

Дата: 30.11.2020 14:31

Голодомор – акт геноциду Українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території Української СРР та Кубані, де переважну більшість населення становили українці, з метою придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

З 23 до 27 листопада у ліцеї відбулись заходи щодо вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років, метою яких було формування в учнів щирих людських почуттів, співчуття до трагічної долі рідного народу, громадянської відповідальності за його майбутнє. Учні взяли участь в уроці-реквіємі "Голодомор 1932-1933"під час якого вшанували хвилиною мовчання пам'ять про тих, хто став жертвою Голодоморів в Україні. Увазі учнів було запропоновано перегляд документального відео зі спогадами очевидців страшного голоду, що дало змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках. Бібліотекар ліцею розповів учням про жахливі картини знущання над українцями в 32-33-ті роки . Учні початкових класів виготовили незабудки, які прикріпляли на карту України, щоб вшанувати мільйони жертв Голодомору .