18 тиждень

Дата: 25.03.2019 14:28

Темою 18 тижня є «Рослини». Учні ознайомились  з різноманітністю рослинного світу,  розкрили взаємозв’язки між неживою природою і рослинами; між рослинами і людиною. Зформували навички дослідницької діяльності та здоров’язбережувальну компетентність. Під кінець тижня дітки вміли класифікувати рослини на дерева, кущі, трави та характеризувати рослину як об’єкт живої природи.

Виконували психогімнастику « Я дерево», де учні уявили себе деревцями, після чого створювали фантастичне дерево з пластиліну, де проявили свої творчі здібності. З мистецтва малювали ляльки до казки «Лисичка, Котик і Півник». Так захопливо закінчився тиждень