Всесвітня акція “16 днів проти насильства”.

Дата: 13.12.2023 14:27

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація та приниження. На жаль, і сьогодні це поширена проблема в українському суспільстві, і найгостріше вона постає саме в освітньому середовищі.

Щороку наш заклад освіти приєднується до Всесвітньої акції “16 днів проти насильства”. Дати проведення акції  створюють своєрідний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.

З метою створення безпечного освітнього середовища у закладі, запобігання вчинення дітьми злочинів, правопорушень, проявів булінгу в освітньому просторі, формування позитивних соціальних установок, було проведено інформаційно-просвітницькі та профілактичні заходи:

• Флешмоб «Наші долоні проти насильства»

• Години спілкування «Геть насильство над дітьми», «Життя без насильства», «Протидія булінгу в дитячому колективі»

• Перегляд відеороликів на тему: «Ми проти насильства»

• Бесіда «Правила обережності з незнайомими людьми та особистий простір»

• Виставки дитячих малюнків «Світ без жорстокості».

• Тренінг з психології « Не будь байдужим».

• Бібліотечна виставка «16 днів проти насильства».

Проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій та вчинків. Сприяли вихованню людяності, відповідальності, поваги до гідності іншої людини та переосмислення цінностей.