Дата: 24.05.2021 13:53

З 17 по 21 травня в нашому ліцеї проводився тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» та єдиний національний урок на тему «Безпечна дорога додому», з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів. Свої знання з ПДР учні намалювали і оформили класні дошки, щоб усі, хто приходив до класу, могли переглянути і повторити правила. Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!