Участь учнів ліцею у проєктах Національного центру «Мала академія наук України»

Дата: 24.03.2023 13:38

Участь учнів нашого ліцею у різних проєктах Національного центру «Мала академія наук України» стає вже традиційним. Крім тих юних дослідників, які щорічно беруть участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт кандидатів та членів МАН, інші учні  також пробують свої сили у різних проєктах Малої академії наук.

Так, із 18 по 24 жовтня 2022 року Національний центр «Мала академія наук України» провів заняття у Всеукраїнській школі з філософії Малої академії наук  «Філософське есе». Для участі у роботі школи були залучені учні 8‒11 класів шкіл України, між якими була й учениця Плосківського ліцею Мориляк Евеліна. Учні протягом тижня слухали лекції фахівців, котрі ділились навиками та прийомами написання філософських есе. Здобуті знання застосовували практично. Підсумкове есе  учасники писали упродовж двох годин онлайн у Zoom українською та англійською мовами. За результатами навчання учасники отримали сертифікати.

З 21 листопада по 15 грудня 2022 року Національний центр «Мала академія наук України» проводив курс поглибленого вивчення української мови «Складні питання граматики української мови». У ньому брала участь  учениця Плосківського ліцею Митряк Данієла.  У складних умовах  майже за повної відсутності електроенергії в листопаді-грудні Данієла успішно пройшла навчання і також отримала сертифікат про закінчення курсів.

Участь у подібних заняттях допомагає учням. Вони отримують нові знання, набувають досвіду, гартують витримку. Тому в наступному навчальному році у подібних проєктах  Національного центру «Мала академія наук України» планують взяти участь ще більше учнів нашого ліцею.