І етап Всеукраїнського конкурсу “Знай і люби свій край”

Дата: 10.02.2021 13:30

9 лютого у ліцеї було проведено виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» , яка є відбірковим етапом Всеукраїнського конкурсу та проводиться щорічно серед вихованців шкільних навчальних закладів з метою підтримки талановитих дітей та молоді, розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва. До проведення конкурсу були залучені діти та їх наставники: вчителі трудового навчання та образотворчого мистецтва. На конкурс було подано поробки різних вікових категорій та різних видів технік. Роботи учнів вражали своєю неповторністю, високим рівнем виконавської майстерності, оригінальністю, глибоким змістом та тематичною спрямованістю.

Для участі у районній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край!» представлені роботи: Куштан Анастасії, Стегури Радіона, Гебеш Діани, Пічкаря Івана.