Вітаємо з перемогою на обласному етапі конкурсів "Новорічна композиція" та "Український сувенір"

Дата: 01.02.2023 13:05

За підсумками ІІ етапу Конкурсу «Новорічна композиція» в номінації „Сюжетна композиція”нагороджено грамотою Закарпатського обласного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді Мориляка Євгена, вихованця гуртка „Веселка” , керівник Сегедій Людмила Василівна за І місце .

Нагороджено грамотою Закарпатського обласного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді за активну участь у ІІ (обласному) етапі виставки-конкурсу „Український сувенір” роботу „Український оберіг”, Гебеш Діану, вихованку гуртка „Веселкові барви”, керівник Гебеш Аліна Михайлівна.