A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Плосківський ліцей Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області
Закарпатської області

День цивільного захисту

Дата: 30.04.2025 12:41
Кількість переглядів: 170

 

 

 Фото без опису  

      В умовах воєнного стану питання безпеки учасників освітнього процесу є особливо важливим завданням закладу освіти. Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій,30 квітня у ліцеї відбувся День цивільного захисту.

    Учні та педагогічний колектив удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.          На виховних годинах у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».  Учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми.  Медичний працівник продемонстрував надання першої домедичної допомоги.         Завершальним етапом була евакуація ліцею, де учасники освітнього процесу продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

    День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

 

Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора