Проведення Міжнародного дня осіб з інвалідністю

Дата: 18.12.2020 12:40

Милосердя, чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу. Тому відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

У ліцеї були проведені такі заходи:

1.Класними керівниками 1-11класів проведено години спілкування «Будемо милосердними».

2.Психолог ліцею Шипович Р.В.провела психологічний тренінг «Байдужість - найстрашніший ворог людини».

3.Педагог – організатор Лізанець А.Ю. організувала перегляд документального фільму Тофіка Шахвердиєва «Про любов», про життя дітей з обмеженими можливостями.

4.Для учнів 5-6 класів проведено заняття «Поділись теплом душі», під час якого діти створили плакат «Від серця до серця» на якому написали свої побажання дітям з інвалідністю.