«Плекаймо мову!

Дата: 27.10.2023 12:40

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» - писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною.

Стало вже доброю традицією у нашому ліцеї відзначати цей день написанням радіодиктанту Національної єдності , до якого долучилися учні 8-11 класів.

Особлива атмосфера панувала сьогодні на святі, яке підготувала вчителька української мови та літератури Оксана Білей. Класними керівниками були проведені тематичні та виховні години, на яких діти дізналися багато цікавого про історію рідної мови, що дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.

У бібліотеці підготовлена виставка художньої літератури , присвяченої Дню рідної мови та писемності.