Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Дата: 30.03.2023 12:26

Щорічно в кінці березня проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги – свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, свято письменників і видавців, бібліотекарів і читачів, веселих пригод і літературних відкриттів, зустрічей із героями книг.

Бібліотека Плосківського ліцею бере активну участь у проведенні Тижня, який цього року проходить під гаслом: «Нація, яка читає - непереможна». Шкільний бібліотекар Лізанець В.М. підготувала ілюстративну виставку «Слався, величайся, українська книго, серед дітвори»

У центрі уваги Тижня, як завжди, є книга та її шанувальники – діти, для яких проводяться різні цікаві заходи.