15 березня — День утворення Карпатської України

Дата: 15.03.2023 11:55

З метою відзначення  проголошення незалежності Карпатської України в ліцеї вчитель історії Півкач Л.Ю. провела  круглий стіл на тему: «Проголошення Карпатської України – вагомий крок у боротьбі за утвердження української державності», у якому взяли участь учні 10 класу. Під час  заходу учні дізналися про важливі факти з історії Закарпаття. Були висвітлені події, пов'язані з проголошенням Карпатської України, державотворчої та політичної діяльності, Героя України, президента Карпатської України Августина Волошина та його соратників. У рамках заходу учні також переглянули документальний фільм «1939: Героїчна історія Карпатської України». Карпатська Україна – важливий етап розвитку українського визвольного руху, приклад прагнення українців до розбудови власної державності навіть у несприятливих зовнішніх умовах. Бібліотекар ліцею  Лізанець В. М. оформила книжкову виставку «Карпатська Україна – героїчна сторінка історії нашої держави»