Виховна година «Все буде Україна».

Дата: 02.03.2023 11:42

З учнями 9-А класу класний керівник Шипова Тамара Юліївна підготувала виховну годину «Все буде Україна». Метою проведеного заходу є заохочення дітей до вивчення історії України, спонукання їх до осмислення себе як частини українського народу, виховання в них почуття гордості за свою державу та людей, які в ній проживають, формування активної громадянської позиції. Школярі шукали тлумачення слова «звитяга», розв’язували історичні задачі, міркували над проблемним питанням, відгадували відповіді на запитання бліц-турніру. Як підсумок заняття було виведення «Формули ПЕРЕМОГИ» і формулювання висновку: «Перемога буде за нами».