НУШ

Виховна година

Виховна година у 2 –му класі на тему «Планета чарівних казок», яку провела Козар Тетяна Михайлівна

16:06 13.12.2019

27 тиждень

Цей тиждень у нашому класі був продовженням попереднього та присвячений темі «Мій рід». На уроках я досліджую світ учні мали можливість виготовити родинне дерево, де згадали імена своїх рідних та родичів, спробували зробити «Дерево класу». Діти з цікавістю вивчали нові слова «покоління», «рід», «предки», «пращури», «прадід», «традиції», «родинні свята».

14:09 12.04.2019

26 тиждень

Цей тиждень зустрів першокласників темою « Я і моя сім’я». На початку тижня на ранкових зустрічах учні виконували і вправу «Міцне коло», і вправу «Кулачок», де мали можливість зрозуміти «що ж таке сім’я?»: пальчик- член родини, кулачок (сила) - сім’я. До слова сім’я підбирали слова, які відповідають на питання яка?, утворивши сонечко з промінчиками. На уроці я досліджую світ створили ситуацію «Сім’я у магазині», де учні показали своє вміння користуватися грошима. Під кінець тижня із великим задоволенням зробили ляльки з ниток(себе) і виготовили проект «Мій клас – моя родина»

09:05 05.04.2019

25 тиждень

Цей  тиждень  навчання зустрів першокласників  темою       «Абетка здоров’я». Цього тижня на уроках я досліджую світ діти дізнавалися про користь фізичних вправ для здоров’я, про користь загартування. Протягом тижня учні із задоволенням виконували різні фізичні вправи ( «ластівка», «лотос» та ін.), грались у гру «Дзеркало», де мали відтворити зображену вправу. З цікавістю  виготовляли гру «Хрестики-нулики», створювали картки для тренування очей. Під кінець тижня учні складали розповідь за малюнками на тему «Мій вихідний день».

14:57 25.03.2019

23 тиждень

Цей тиждень у нашому класі був присвячений темі «Я і моє здоров’я». Першокласники із радістю вітали  весну на ранкових зустрічах, вивчаючи нові веснянки-заклички. Учні мали можливість помандрувати у лабораторію, де проводили дослід «відбитки пальців». Після чого зробили висновок – ззовні люди схожі, а відбитки пальців у всіх різні. Наприкінці тижня з весняним настроєм виготовили подарунки для своїх матусь.

14:52 25.03.2019

21 тиждень

21 тиждень навчання зустрів першокласників  темою « Світ, який нас оточує». Цього тижня на уроках я досліджую світ діти дізнавалися про осілих та перелітних птахів, із задоволенням виконували приклади,які підготували  їм звірі. Учні  з особливою увагою слухали і дивилися презентацію про «Охорону природи», після якої ділилися враженнями та невеличким своїм досвідом, проводили дослідження частин свого тіла, відбитків пальців.

14:49 25.03.2019

19 тиждень

Темою 19 тижня є «Свійські тварини». На цьому тижні розширили  та поглибили знання дітей про тварин, їхню поведінку, харчування. Ознайомили дітей з правилами безпечної поведінки з домашніми улюбленцями, особливостями догляду. Виховували  гуманне ставлення до тварин, чуйність, відповідальність. На кінець тижня учні вміли розрізняти дикі та свійські тварини,описувати тварину, а також краще розуміти поведінку тварин.

14:46 25.03.2019

18 тиждень

Темою 18 тижня є «Рослини». Учні ознайомились  з різноманітністю рослинного світу,  розкрили взаємозв’язки між неживою природою і рослинами; між рослинами і людиною. Зформували навички дослідницької діяльності та здоров’язбережувальну компетентність. Під кінець тижня дітки вміли класифікувати рослини на дерева, кущі, трави та характеризувати рослину як об’єкт живої природи.

14:28 25.03.2019

17 тиждень

Темою 17 тижня є «Світ захоплень». За цей тиждень дітки  визначили власні зацікавлення та уподобання, сприяли розвитку нових захоплень. Навчились висловлювати свою думку, активно слухати в умовах  усного спілкування, взаємодіяти з однокласниками. Дітки ділились своїми захопленнями, написавши на стікерах своє хобі та клеїли на «Серце наших захоплень». Під кінець тижня малювали з мистецтва циркового клоуна, що допомогло діткам навчитись проводити правильні рухи, користуючись художнім інструментом. З хорошим настроєм та позитивною атмосферою завершився цей тиждень

10:15 25.03.2019