Міжнародний день волонтера

5 грудня – ми відзначаємо Міжнародний день волонтера. За час повномасштабної війни волонтером став кожен українець. Це рух, що лине від щирого серця, потреба робити добрі справи, обов’язок допомагати тим, хто цього так чекає.

15:36 05.12.2023

Геноцид українського народу

22 листопада у ліцеї відбулося засідання МО класних керівників, де у 7-А класі проведено виховну годину на тему "Голодомор 1932-1933 років. Ми пам'ятамо". Віра Іванівна Бомбушкар ознайомила учнів з трагічним минулим нашого народу,розкрила чорні її сторінки. Учні вчилися бережно ставитися до історії своєї країни.

18:19 23.11.2023

День людей похилого віку

Міжнародний день людей похилого віку відзначається щорічно 1 жовтня з 1991 року. День літньої людини – це чисте і світле свято. Свято наших батьків, бабусь та дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов і повагу. У цей день світ говорить про все зроблене щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них прийнятних умов життя, про невирішене у цій сфері.

15:55 06.10.2023

День захисника Вітчизни - мужності й геройства свято!

День захисників і захисниць України — державне свято України, що відзначається щороку 1 жовтня в день Покрови Пресвятої Богородиці. Започатковано 14 жовтня 2014 року президентським указом із назвою «День захисника України».

18:49 02.10.2023