Про продовження навчання за дистанційною формою!!!

Дата: 11.02.2022 17:20

ПЛОСКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ  ПОЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

11.02.2022                                          Плоске                                     №  7 -н/в

Про продовження

дистанційного навчання

На виконання рішення  Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Полянської сільської ради від 10 лютого 2022 року (Протокол № 3) та рекомендацій відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області та рішенням  педагогічної ради  № 5 від 11.02.2022р.

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити у навчальному закладі дистанційне навчання до 18 лютого 2022 року включно.

2. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Кушнірчук В.І. та Станкович О.М. координувати та здійснювати контроль за виконанням

вчителями освітніх програм.

3. Класним керівникам:

3.1.Повідомити учнів та їх батьків про продовження навчання за дистанційною формою.

3.2. Консультувати учнів та їх батьків про організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання та методи його запровадження в телефонному режимі.

4. Усім педагогічним працівникам :

4.1. Контролювати залучення учнів до освітнього процесу.

4.2. Наблизити робочий час в дистанційному режимі до затвердженого в закладі розкладу навчальних занять та відповідно педагогічного навантаження.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор                                                                               Інна ТУРЯНИЦЯ