Вшанування памяті Героїв Небесної Сотні

Дата: 28.02.2020 16:12

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого цієї події.

З нагоди цієї дати у школі проведено ряд заходів:

-засідання учкому на тему «У нашій пам`яті вони назавжди залишились» . Метою заходу було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події в новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять загиблих героїв;

- години спілкування у5-11класах на тему: «На варті наших душ – Небесна Сотня».

- продемонстровано фото- та відеохроніку героїчних подій Майдану.

-бібліотекарем школи організовано тематичну виставку літератури «Пам`яті Героїв Небесної Сотні»