A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Плосківський ліцей Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області
Закарпатської області

4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин

Дата: 04.10.2021 15:10
Кількість переглядів: 251

       4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин. Відзначається в день пам’яті Святого Франциска Ассизького (засновника відомого чернечого ордену францисканців, помер 4 жовтня 1226), релігійного мислителя і філософа, який проповідував любов до всього живого на Землі. Трепетне ставлення до будь-якого прояву життя, до всіх істот, які живуть, здатність співчувати і відчувати їх більш гостріше своєю  власною душею зробили його святим, шанованим у всьому світі.
      До Дня захисту тварин 
практичним психологом Плосківського ліцею Трищулою О.А. було проведено заняття у 4-му класі «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» з метою виховання любові до тварин, поваги, вірності та відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя.

     Також на гуртку «Психологія спілкування» учні 5-6 класів мали змогу розповісти про своїх чотирилапих друзів і переглянути фільм «Хатіко: Вірний друг».

    Тому давайте не забувати про те, що ми – одна сім’я на цій планеті і завжди пам’ятати: роблячи добру справу, дбаючи про тварин, ми допомагаємо собі!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора