І етап МАН

Дата: 28.12.2020 15:01

24 грудня на базі Плосківського ліцею Полянської сільської ради пройшов І (в ОТГ) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Організатором конкурсу виступило Наукове товариство Полянської сільської ради Закарпатського територіального відділення МАН України. Учні-манівці з Полянського та Плосківського ліцеїв, Родниківської гімназії представили на конкурс реферативні роботи з історичного краєзнавства, української мови, літературної творчості, географії та психології. Юні дослідники презентували свої реферати, задавали один одному питання, дискутували. Керівники робіт також підключались до наукових дискусій, тому захід вдався напружений, але приємний – по-справжньому науковий. Так як перший рік на І етапі МАН були представлені, як вже згадувалось, лише реферативні роботи, які передбачають здебільшого теоретичну складову та зачатки досліджень, тому журі й не визначало переможців. Конкурс став лише першою сходинкою, першим випробуванням для майбутніх «академіків». Наступного року ці праці мають шанс стати ґрунтовними дослідженнями у різних напрямках та галузях. Це і є головною метою структури МАНу – виховати справжніх науковців, котрі у майбутньому принесуть користь своїй державі.