21 тиждень

Дата: 25.03.2019 14:49

21 тиждень навчання зустрів першокласників  темою « Світ, який нас оточує». Цього тижня на уроках я досліджую світ діти дізнавалися про осілих та перелітних птахів, із задоволенням виконували приклади,які підготували  їм звірі. Учні  з особливою увагою слухали і дивилися презентацію про «Охорону природи», після якої ділилися враженнями та невеличким своїм досвідом, проводили дослідження частин свого тіла, відбитків пальців.

Протягом тижня дітимали можливість виготовити зайчиків із паперу способом оригамі. На уроках мистецтва із захопленням переглянули фрагмент із балету-казки «Білосніжка та семеро гномів», після чого у своїх альбомах робили акварельні плями, які перетворювали на сім веселих гномів, співставляли їх із числом сім, сім нот, сім кольорів веселки.