Звіт рою "Юні козачата"

Дата: 09.04.2021 13:17

1. АНОТАЦІЯ

«Та не втомимося ми, творячи добро». Ці слова сказав ще давньогрецький філософ Плутарх. Добрі вчинки приносять радість не тільки оточуючим людям, але і тому, хто їх робить. Без добра життя нещасне. Одним з основних завдань нашого рою є формування у дітей загальнолюдських духовних цінностей та орієнтирів. Серед них - доброта, любов до ближніх, повага до навколишніх, етичні норми, прийняті суспільством. Протягом року вихованці рою намагались довести , що лише стремління до сяйва, високих ідеалів добра, справедливості, прагнення допомогти людям, бути їм потрібним, бути справедливим робить людину значною. Вся ідея спрямовується на формування духовності, виховання учнів як громадянина, патріота своєї землі, виховання в учнів почуття патріотизму, шани і поваги до ветеранів війни.

ЗМІСТ

1. Анотація………………………………………………………2