Дистанційне навчання. Освітня діяльність в умовах карантину.

Дата: 25.01.2022 11:54

Дистанційне навчання.

ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Згідно з рішенням позачергового засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Полянської сільської ради від 24 січня 2022 року , Протокол № 1, відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області ради  та рішенням  педагогічної ради № 3  від 24.01.2022  року  учнів 1–11 закладів загальної середньої освіти переведено на дистанційну форму навчання з 25 січня по 06 лютого 2022 року.  Це передбачає організацію освітнього процесу для всіх класів дистанційно. Усі заняття відбуватимуться згідно з розкладом на платформі   GoogleClasroom  (обмін завданнями та результатами виконаних завдань, додаткові матеріали та посилання з відео поясненнями) з використанням :

- Zoom, Meet - онлайн-уроки, консультації;

- Google drive – папки з завданнями та додатковими файлами;

- Viber – індивідуальні та групові бесіди, обмін файлами, миттєвими

повідомленнями, посиланнями, опитуваннями;

- Telegram - індивідуальні та групові бесіди, обмін файлами, миттєвими повідомленнями, посиланнями, опитуваннями;

- опитування по телефону;

- загальнонаціональної освітньої платформи «Всеукраїнська школа онлайн».

Шановні класні керівники:

• доведіть до відома учнів та батьків розклад дистанційного навчання;
  • здійснюйте щоденний контроль за відвідуванням уроків учнями свого класу.

Шановні здобувачі освіти:

• підготуйте робоче місце для ефективного навчання;
  • щоденно відвідуйте уроки відповідно до розкладу;
  •  своєчасно виконуйте та здавайте класні, домашні роботи;
  •  записуйте всю необхідну інформацію в щоденники.

Шановні вчителі:

•  відповідально поставтеся до проведення уроків дистанційно, забезпечте їх змістовність та результативність.

Шановні батьки:

•  допоможіть дітям облаштувати робоче навчальне місце;
  •  здійснюйте щоденний контроль за навчанням дітей;
  •  завчасно попереджайте класного керівника про можливі причини відсутності дитини на уроках.

Шановні здобувачі освіти, учителі та батьки!!!

ПАМ’ЯТАЙТЕ -навчання продовжується!  Адже закритий на карантин заклад освіти  ще не свідчить про відсутність уроків і необхідних для повноцінного освітнього процесу заходів. Дистанційне навчання, самостійна робота учнів здійснюється завдяки використанню всіх технічних та інформаційних засобів: електронної пошти, соціальних мереж, засобів он-лайн зв’язку.

Бажаємо успіхів у дистанційному навчанні!

Усім здоров’я міцного! Бережіть себе та своїх рідних!!!