Відзначення Дня захисників та захисниць України

Дата: 18.10.2021 11:45

У переддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці – у Плосківському ліцеї було проведено Єдиний урок «Слава героям України!», години спілкування, вікторини, метою яких стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх. Учні 5-6 класів слухали українські пісні та виразно читали вірші про Батьківщину, її славу і наш народ.

З метою належного відзначення Дня захисників та захисниць України та національно-патріотичного виховання учнівської молоді, учні 10-11 класів нашого закладу відвідали військову частину А 1556 м.Мукачево. Учні мали змогу ознайомитись з об’єктами військової частини, збудованої відповідно до європейських стандартів, зокрема сучасними житловими приміщеннями-казармами, спортзалом, спортивними майданчиками,клубом, їдальнею та харчоблоком. Крім того, мали змогу приміряти на себе захисне спорядження військового, спробувати себе на спортивних знаряддях сучасного спортивного залу та ознайомитись з автоматом АК-74. Екскурсія була цікавою, насиченою, наповненою нових вражень та сприяла формуванню мотивації до служби у Збройних Силах України. Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Ми дякуємо солдатам України, які зараз перебувають у зоні АТО. Нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу.