Відпочинок у таборі "Олімпія".

Дата: 17.06.2021 11:30

Літа кожна дитина чекає з нетерпінням, адже це час, коли можна по-справжньому відпочити і не думати про уроки. Табір «Олімпія»– одне із місць, де можна відпочити, змістовно провести час, взяти участь у цікавих конкурсах: інтелектуальних, спортивних, гумористичних, мистецьких, музичних тощо. Кожен день в таборі був насичений.З учнями проводилися різноманітні виховні заходи: бесіди, ігри, свята, квести, флеш-моби, майстер-класи, тощо . До Міжнародного дня захисту дітей була проведена цікава і пізнавальна зустріч з представниками пожежної частини, поліції та служб з надзвичайних ситуацій, конкурси малюнків на асфальті. Невід′ємною частиною табірного життя стала спортивно-масова робота.Протягом всієї табірної зміни для зміцнення здоров’я дітей вихователями проводилися спортивні заходи: ігри з використанням м'яча, скакалки, обручів, естафети, «Козацькі розваги». У день закриття табору «Олімпія» вихованці поділилися враженнями та відзначили, що цей період був цікавим, насиченим подіями та враженнями.