Увага!!! Дистанційне навчання!!!

Дата: 25.01.2022 11:15

ПЛОСКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ  ПОЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

24.01.2022                                                        Плоске                                     № 5-н/в

Про дистанційне навчання

На виконання рішення  Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Полянської сільської ради від 24 січня 2022 року , Протокол № 1, відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області   та рішенням  педагогічної ради № 3  від 24.01.2022  року

НАКАЗУЮ:

1.Впровадити у навчальному закладі з 25 січня по 06 лютого дистанційне навчання.

2. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Кушнірчук В.І. та Станкович О.М. координувати та здійснювати контроль за виконанням вчителями освітніх програм.

3. Класним керівникам:

3.1.Повідомити учнів та їх батьків про тимчасовий перехід на дистанційну форму навчання.

3.2. Консультувати учнів та їх батьків про організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання та методи його запровадження в телефонному режимі.

4. Усім педагогічним працівникам :

4.1. Контролювати залучення учнів до освітнього процесу

4.2. Наблизити робочий час в дистанційному режимі до затвердженого в закладі розкладу навчальних занять та відповідно педагогічного навантаження.

4.3. Визначити особливості провадження освітнього процесу:

- Zoom онлайн-уроки, консультації;

- Google Classroom – обмін завданнями та результатами виконаних

завдань, додаткові матеріали та посилання з відео поясненнями;

- Google drive – папки з завданнями та додатковими файлами;

- Viber – індивідуальні та групові бесіди, обмін файлами, миттєвими

повідомленнями, посиланнями, опитуваннями;

- Telegram - індивідуальні та групові бесіди, обмін файлами, миттєвими

повідомленнями, посиланнями, опитуваннями;

- загальнонаціональну освітню платформу «Всеукраїнська школа онлайн».

- опитування по телефону;

- платформа Microsoft Teams.

4.4. Забезпечити фіксацію тем, домашніх завдань та оцінок можливими наразі шляхами (у зручний для вчителя спосіб) з метою перенесення до класних журналів.

4.5. Зробити запис «Навчання з використанням дистанційних технологій» у правій частині журналу у графі «Зміст уроку».

4.6. Перенести оцінки, отримані за час дистанційного навчання до класних журналів та журналів індивідуального навчання.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор                                                                               Інна ТУРЯНИЦЯ