До уваги батьків, діти яких тимчасово проживають на території нашого закладу!!!!!!

Дата: 14.03.2022 10:55

Шановні батьки, якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина продовжувала навчання у  нашому ліцеї (філії), необхідно написати заяву на ім'я директора про зарахування дитини до певного закладу та класу. Також потрібно з собою мати свідоцтво про народження дитини та документ, що посвідчує особу батька або матері.

Перелік закладів освіти:

• Плосківський ліцей Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області
  • Філія "Родниківська початкова школа Плосківського ліцею Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області"
  • Філія "Родниковогутська початкова школа Плосківського ліцею Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області"
  • Філія "Павлівська початкова школа Плосківського ліцею Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області"