1 вересня - День знань!

Дата: 01.09.2021 10:25

Перше вересня - радісний день, коли після літнього відпочинку ми повертаємося до ліцею, щоб отримати нові знання та зустрітися з друзями. Це день, коли порожні без учнів  класи знову наповнюються дитячими голосами та шурхотом зошитів. Знову радісно дзвенить перший дзвоник, сповіщаючи про початок та кінець уроку.

Цього року наш ліцей радісно прийняв до себе 24 першокласники. З початком навчального року учнів, учителів та батьків привітала директорка ліцею Туряниця І.П. Також на святі були присутні гості – Дрогобецький І.І. – голова Полянської ОТГ та Куштан М.І. -  староста, які побажали міцного здоров’я та успіху у навчанні.

Класні керівники провели перший урок присвячений 30 річниці Незалежності України.