Спартакіада серед допризовної молоді

Дата: 11.04.2019 10:17

Згідно положення про проведення спартакіади серед допризовної молоді в Закарпатській області у  2019 році, 10 квітня проведено І етап змагання серед допризовної молоді в Полянській ОТГ. Змагання відбулися на базі спортивного комплексу «Олімпія». Юнаки змагалися у таких номінаціях: «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Метання гранати на відстань», «Підтягування на перекладині», «Біг на 100 і 1500 м.», «Подолання смуги перешкод».

Наші хлопці гідно відстояли честь школи і здобули перемогу у таких номінаціях:

• Півкач Володимир, І місце у номінації «Метання гранати»
  • Гвоздь Станіслав, І місце у номінації «Підтягування на перекладині», І місце – «Стрільба з пневматичної гвинтівки», І місце – біг на 100 м.
  • Поцко Антон, ІІІ місце - біг на 1500 м.
  • Воробель Євген, ІІІ місце у номінації «Стрільба з пневматичної гвинтівки»
  • Їжовський Артем, ІІ місце біг 1500 м.
  • Кошеля Євген, ІІ місце – «Метання гранати на відстань»

У номінації з подолання смуги перешкод команда школи посіла І місце. З чим і вітаємо наших переможців.

МОЛОДЦІ!!!