Оголошується набір учнів у 1-й клас на 2023-2024 н.р.

До уваги батьків майбутніх першокласників

З  03  квітня по 31 травня 2023 року у Плосківському ліцеї проходитиме набір дітей для зарахування до першого класу на 2023-2024 н. р.

Для зарахування дитини до 1 класу батькам необхідно

подати такі документи:

1. Заяву батьків про зарахування дитини до  1-го класу (заяву батьки пишуть в день подання документів). Подавати заяву батьки можуть самі, без дитини. Головне — щоб були наявні всі необхідні документи.

2. Копію та оригінал свідоцтва про народження дитини.

3. Медичну довідку дитини встановленого зразка (ОРИГІНАЛ)

(медична довідка форма №086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду"; "Картку профілактичних щеплень" форма №063/о ( що дає змогу медичним працівникам  бути ознайомленим з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини)

4. Оригінал та копію документів, що підтверджують певний соціальний стан дитини чи право на пільги.

5. Паспорт або інший документ, який посвідчує особу заявника (одного з батьків, або осіб, які їх замінюють)

УВАГА!!!

Копії всіх документів завіряються та лишаються в пакеті наданих документів до закладу освіти.