Буденне життя

Річниця депортації кримських татар

18 травня в Україні та світі згадують про жертв депортації кримськотатарського народу з Криму в 1944 році. Того дня до Середньої Азії з півострова був відправлений перший ешелон з кримських татарами. Усього депортували більше 180 тисяч людей.

15:05 20.05.2019

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.

13:50 10.05.2019

День пам'яті і скорботи

Війна… страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині України. Більше півстоліття минуло з тої тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною життя мільйонів людей.

12:57 08.05.2019

Акція "Серце до серця"

З 1 по 25 квітня проходила ХІV акція Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця". Учнями школи зібрано кошти для закупівлі кардіологічного обладнання у дитячі лікарні,     у сумі  1001 гривня

13:59 07.05.2019

33-ті роковини Чорнобильської катастрофи

Минуло 33 роки, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслідно, він розплодив по світу багато трагедій; він буде завжди об'єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

10:25 03.05.2019

Місячник «Чисті узбіччя»

У рамках акції, 18 квітня 2019 року, учні школи разом з учителями очистили від сміття і привели в належний санітарний стан узбіччя та кювети автомобільних доріг, прибережних захисних смуг річок  у межах території, прилеглої до школи.

09:04 19.04.2019

"Воскресни писанко!"

11 квітня 2019 року, традиційно у школі проходив великодній фестиваль-конкурс "Воскресни, писанко!" Учні та учителі чаклували над своїми виробами не один день, які були гідно оцінені. Але найкращі композиції було відібрано для участі у обласному конкурсі, який відбудеться наступного тижня у місті Ужгород.

13:58 12.04.2019

Громадське здоров'я

«Попередити – краще ніж лікувати», під таким гаслом у школі було проведено Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я.

13:38 12.04.2019

Спартакіада серед допризовної молоді

Згідно положення про проведення спартакіади серед допризовної молоді в Закарпатській області у  2019 році, 10 квітня проведено І етап змагання серед допризовної молоді в Полянській ОТГ. Змагання відбулися на базі спортивного комплексу «Олімпія». Юнаки змагалися у таких номінаціях: «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Метання гранати на відстань», «Підтягування на перекладині», «Біг на 100 і 1500 м.», «Подолання смуги перешкод».

10:17 11.04.2019