Благоустрій шкільної території

Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території нашої школи та довкілля – це обов’язок кожного. Крім того, це ознака нашої культури та вияв свідомості громадськості. З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища у школі пройшла акція благоустрою території: прибрано осінній падолист, обкопано (частково) дерева та кущі на території школи, впорядковано шкільний двір. Заходи благоустрою важливі не лише під час проведення подібних акцій. Головне – дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». Для колективу школи – це не гасло, а щоденна життєва сутність.